Komisyon Oranı %1 - %11
❌ Abonelik Desteği
✅ Api Desteği
✅ Sahtecilik Önleme
Kurucular - Mehmet Öztürk
Tümünü Gör
Komisyon Miktarı TRY 50.00 TL
Kalan Para TRY 4,950.00 TL

Bulut Tahsilat

BulutTahsilat ödeme almak için kullanılabilecek sanal pos sistemidir. BulutTahsilat komisyon oranlarını, kullanımını, entegrasyonları öğren

Özet
Komisyon Oranı(Yurt içi) %1 - %11 + 0₺
Komisyon Oranı(Yurt dışı) %1 - %11 + 0₺

Bulut Tahsilat Komisyon Oranları

Bulut Tahsilat komisyon oranları, %1 - %11 + 0₺ arasında değişmektedir. Yaptığınız sektöre özel Bulut Tahsilat size komisyon oranı tanımlamaktadır. Bu durumda en düşük %1 komisyon oranıyla Bulut Tahsilat kullanabilirsiniz. Bu komisyon oranı yaptığınız işe ve sektöre göre %11 seviyelerine çıkabilmektedir. Bulut Tahsilat üzerinden kaç para kazanırsanız kaç para komisyon ödersiniz hesaplamak için sitenin üst kısmında bulunan hesaplayıcı kullanabilirsiniz.

Bulut Tahsilat Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi

Bulut Tahsilat şirketine ait iletişim numaraları bulunmaktadır. ile iletişime geçmek için +90 532 270 15 19 telefon numarasını arayabilirsiniz. Bulut Tahsilat müşteri hizmetlerine yani çağrı merkezine +90 532 270 15 19 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Böylece Bulut Tahsilat müşteri hizmetlerinde çağrı merkezi departmanında çalışan biri size yardımcı olacaktır.
Bulut Tahsilat kurucusu / kim kurdu?
Online ödeme sektöründe faaliyet gösteren Bulut Tahsilat, 1 kişi tarafından kurulmuştur. Kuruluşundaki amaç kobilere, şahıslara sanal pos hizmeti vermektir. Bulut Tahsilat kurucusu Mehmet Öztürk kişisidir.