Komisyon Oranı %1 - %11
❌ Abonelik Desteği
✅ Api Desteği
✅ Sahtecilik Önleme
Kurucular - Mahmut Nedim İrengün, Halil Naci Mıhçıoğlu
Tümünü Gör
Komisyon Miktarı TRY 50.00 TL
Kalan Para TRY 4,950.00 TL

Garanti BBVA

Garanti Sanal POS, internet üzerinden yapılan satışlarda kredi kartı ile ödeme alınabilmesi için oluşturulan güvenli bir ödeme çözümüdür.

Özet
Komisyon Oranı(Yurt içi) %1 - %11 + 0₺
Komisyon Oranı(Yurt dışı) %1 - %11 + 0₺

Garanti BBVA Komisyon Oranları

Garanti BBVA komisyon oranları, %1 - %11 + 0₺ arasında değişmektedir. Yaptığınız sektöre özel Garanti BBVA size komisyon oranı tanımlamaktadır. Bu durumda en düşük %1 komisyon oranıyla Garanti BBVA kullanabilirsiniz. Bu komisyon oranı yaptığınız işe ve sektöre göre %11 seviyelerine çıkabilmektedir. Garanti BBVA üzerinden kaç para kazanırsanız kaç para komisyon ödersiniz hesaplamak için sitenin üst kısmında bulunan hesaplayıcı kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi

Garanti BBVA şirketine ait iletişim numaraları bulunmaktadır. ile iletişime geçmek için 444 0 333 telefon numarasını arayabilirsiniz. Garanti BBVA müşteri hizmetlerine yani çağrı merkezine 444 0 333 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Böylece Garanti BBVA müşteri hizmetlerinde çağrı merkezi departmanında çalışan biri size yardımcı olacaktır.
Garanti BBVA kurucusu / kim kurdu?
Online ödeme sektöründe faaliyet gösteren Garanti BBVA, 2 kişi tarafından kurulmuştur. Kuruluşundaki amaç kobilere, şahıslara sanal pos hizmeti vermektir. Garanti BBVA kurucusu Mahmut Nedim İrengün, Halil Naci Mıhçıoğlu kişisidir.