Komisyon Oranı %0 - %0
✅ Abonelik Desteği
✅ Api Desteği
✅ Sahtecilik Önleme
Kurucular - Demirhan Sener
Tümünü Gör
Kalan Para TRY 5,000.00 TL

iPara

E-ticaret ve sosyal medya satışları, online tahsilat gibi konularda güvenilir, hızlı ve kolay ödeme almak için siz de hemen iPara'lı olun!

Özet
Komisyon Oranı(Yurt içi) %0 - %0 + 0₺
Komisyon Oranı(Yurt dışı) %0 - %0 + 0₺

iPara Komisyon Oranları

iPara komisyon oranları, %0 - %0 + 0₺ arasında değişmektedir. Yaptığınız sektöre özel iPara size komisyon oranı tanımlamaktadır. Bu durumda en düşük %0 komisyon oranıyla iPara kullanabilirsiniz. Bu komisyon oranı yaptığınız işe ve sektöre göre %0 seviyelerine çıkabilmektedir. iPara üzerinden kaç para kazanırsanız kaç para komisyon ödersiniz hesaplamak için sitenin üst kısmında bulunan hesaplayıcı kullanabilirsiniz.

iPara Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi

iPara şirketine ait iletişim numaraları bulunmaktadır. ile iletişime geçmek için (0212) 336 88 80 telefon numarasını arayabilirsiniz. iPara müşteri hizmetlerine yani çağrı merkezine (0212) 336 88 80 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Böylece iPara müşteri hizmetlerinde çağrı merkezi departmanında çalışan biri size yardımcı olacaktır.
iPara kurucusu / kim kurdu?
Online ödeme sektöründe faaliyet gösteren iPara, 1 kişi tarafından kurulmuştur. Kuruluşundaki amaç kobilere, şahıslara sanal pos hizmeti vermektir. iPara kurucusu Demirhan Sener kişisidir.