Komisyon Oranı %1 - %11
✅ Abonelik Desteği
✅ Api Desteği
✅ Sahtecilik Önleme
Kurucular - Serhan Süzer, Seyfettin Erol, Levent İlhaner
Tümünü Gör
Komisyon Miktarı TRY 50.00 TL
Kalan Para TRY 4,950.00 TL

Moka Pos

MokaPOS ile internetten kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme alın. MokaPOS'u ister API ile entegre edin ister ödeme ekranlarımızı kullanın.

Özet
Komisyon Oranı(Yurt içi) %1 - %11 + 0₺
Komisyon Oranı(Yurt dışı) %1 - %11 + 0₺

Moka Pos Komisyon Oranları

Moka Pos komisyon oranları, %1 - %11 + 0₺ arasında değişmektedir. Yaptığınız sektöre özel Moka Pos size komisyon oranı tanımlamaktadır. Bu durumda en düşük %1 komisyon oranıyla Moka Pos kullanabilirsiniz. Bu komisyon oranı yaptığınız işe ve sektöre göre %11 seviyelerine çıkabilmektedir. Moka Pos üzerinden kaç para kazanırsanız kaç para komisyon ödersiniz hesaplamak için sitenin üst kısmında bulunan hesaplayıcı kullanabilirsiniz.

Moka Pos Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi

Moka Pos şirketine ait iletişim numaraları bulunmaktadır. ile iletişime geçmek için +90 (850) 333 9899 telefon numarasını arayabilirsiniz. Moka Pos müşteri hizmetlerine yani çağrı merkezine +90 (850) 333 9899 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Böylece Moka Pos müşteri hizmetlerinde çağrı merkezi departmanında çalışan biri size yardımcı olacaktır.
Moka Pos kurucusu / kim kurdu?
Online ödeme sektöründe faaliyet gösteren Moka Pos, 3 kişi tarafından kurulmuştur. Kuruluşundaki amaç kobilere, şahıslara sanal pos hizmeti vermektir. Moka Pos kurucusu Serhan Süzer, Seyfettin Erol, Levent İlhaner kişisidir.