Komisyon Oranı %1 - %11
✅ Abonelik Desteği
✅ Api Desteği
✅ Sahtecilik Önleme
Kurucular - Emre Gürsoy
Tümünü Gör
Komisyon Miktarı TRY 50.00 TL
Kalan Para TRY 4,950.00 TL

Paybyme Sanal Pos

Payby.me online ödeme almak için kullanılabilecek sanal pos sistemidir. Hemen Payby.me komisyon oranlarını, kullanımını, entegrasyonları öğren

Özet
Komisyon Oranı(Yurt içi) %1 - %11 + 0₺
Komisyon Oranı(Yurt dışı) %1 - %11 + 0₺

Paybyme Sanal Pos Komisyon Oranları

Paybyme Sanal Pos komisyon oranları, %1 - %11 + 0₺ arasında değişmektedir. Yaptığınız sektöre özel Paybyme Sanal Pos size komisyon oranı tanımlamaktadır. Bu durumda en düşük %1 komisyon oranıyla Paybyme Sanal Pos kullanabilirsiniz. Bu komisyon oranı yaptığınız işe ve sektöre göre %11 seviyelerine çıkabilmektedir. Paybyme Sanal Pos üzerinden kaç para kazanırsanız kaç para komisyon ödersiniz hesaplamak için sitenin üst kısmında bulunan hesaplayıcı kullanabilirsiniz.

Paybyme Sanal Pos Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi

Paybyme Sanal Pos şirketine ait iletişim numaraları bulunmaktadır. ile iletişime geçmek için 0850 532 50 40 telefon numarasını arayabilirsiniz. Paybyme Sanal Pos müşteri hizmetlerine yani çağrı merkezine 0850 532 50 40 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Böylece Paybyme Sanal Pos müşteri hizmetlerinde çağrı merkezi departmanında çalışan biri size yardımcı olacaktır.
Paybyme Sanal Pos kurucusu / kim kurdu?
Online ödeme sektöründe faaliyet gösteren Paybyme Sanal Pos, 1 kişi tarafından kurulmuştur. Kuruluşundaki amaç kobilere, şahıslara sanal pos hizmeti vermektir. Paybyme Sanal Pos kurucusu Emre Gürsoy kişisidir.