Komisyon Oranı %1 - %11
❌ Abonelik Desteği
✅ Api Desteği
✅ Sahtecilik Önleme
Kurucular - Yiğit Cengiz
Tümünü Gör
Komisyon Miktarı TRY 50.00 TL
Kalan Para TRY 4,950.00 TL

PayTR

Ücretsiz Sanal POS, taksit seçenekleri, ertesi gün ödeme, hepsi PayTR'da. Sanal POS almak daha kolay, ödemeler daha güvenli.

Özet
Komisyon Oranı(Yurt içi) %1 - %11 + 0₺
Komisyon Oranı(Yurt dışı) %1 - %11 + 0₺

PayTR Komisyon Oranları

PayTR komisyon oranları, %1 - %11 + 0₺ arasında değişmektedir. Yaptığınız sektöre özel PayTR size komisyon oranı tanımlamaktadır. Bu durumda en düşük %1 komisyon oranıyla PayTR kullanabilirsiniz. Bu komisyon oranı yaptığınız işe ve sektöre göre %11 seviyelerine çıkabilmektedir. PayTR üzerinden kaç para kazanırsanız kaç para komisyon ödersiniz hesaplamak için sitenin üst kısmında bulunan hesaplayıcı kullanabilirsiniz.

PayTR Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi

PayTR şirketine ait iletişim numaraları bulunmaktadır. ile iletişime geçmek için +90 850 441 32 66 telefon numarasını arayabilirsiniz. PayTR müşteri hizmetlerine yani çağrı merkezine +90 850 441 32 66 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Böylece PayTR müşteri hizmetlerinde çağrı merkezi departmanında çalışan biri size yardımcı olacaktır.
PayTR kurucusu / kim kurdu?
Online ödeme sektöründe faaliyet gösteren PayTR, 1 kişi tarafından kurulmuştur. Kuruluşundaki amaç kobilere, şahıslara sanal pos hizmeti vermektir. PayTR kurucusu Yiğit Cengiz kişisidir.