Komisyon Oranı %1 - %11
✅ Abonelik Desteği
✅ Api Desteği
✅ Sahtecilik Önleme
Kurucular - Cemal Hamitoğulları
Tümünü Gör
Komisyon Miktarı TRY 50.00 TL
Kalan Para TRY 4,950.00 TL

Paytrek

Paytrek online ödeme sistemi ile güvenli olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Paytrek online ve güvenli kredi kartı ödeme sistemi.

Özet
Komisyon Oranı(Yurt içi) %1 - %11 + 0₺
Komisyon Oranı(Yurt dışı) %1 - %11 + 0₺

Paytrek Komisyon Oranları

Paytrek komisyon oranları, %1 - %11 + 0₺ arasında değişmektedir. Yaptığınız sektöre özel Paytrek size komisyon oranı tanımlamaktadır. Bu durumda en düşük %1 komisyon oranıyla Paytrek kullanabilirsiniz. Bu komisyon oranı yaptığınız işe ve sektöre göre %11 seviyelerine çıkabilmektedir. Paytrek üzerinden kaç para kazanırsanız kaç para komisyon ödersiniz hesaplamak için sitenin üst kısmında bulunan hesaplayıcı kullanabilirsiniz.

Paytrek Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi

Paytrek şirketine ait iletişim numaraları bulunmaktadır. ile iletişime geçmek için +90 (850) 360 20 00 telefon numarasını arayabilirsiniz. Paytrek müşteri hizmetlerine yani çağrı merkezine +90 (850) 360 20 00 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Böylece Paytrek müşteri hizmetlerinde çağrı merkezi departmanında çalışan biri size yardımcı olacaktır.
Paytrek kurucusu / kim kurdu?
Online ödeme sektöründe faaliyet gösteren Paytrek, 1 kişi tarafından kurulmuştur. Kuruluşundaki amaç kobilere, şahıslara sanal pos hizmeti vermektir. Paytrek kurucusu Cemal Hamitoğulları kişisidir.