Komisyon Oranı %1 - %11
❌ Abonelik Desteği
✅ Api Desteği
✅ Sahtecilik Önleme
Kurucular - Önder Çelik
Tümünü Gör
Komisyon Miktarı TRY 50.00 TL
Kalan Para TRY 4,950.00 TL

Shopinext

E-Ticaret Sitesi, Link ile Ödeme, QR Kod ile Temassız Ödeme ve Sanal POS! Tüm ödeme çözümlerine Shopinext ile sahip olabilirsiniz.

Özet
Komisyon Oranı(Yurt içi) %1 - %11 + 0₺
Komisyon Oranı(Yurt dışı) %1 - %11 + 0₺

Shopinext Komisyon Oranları

Shopinext komisyon oranları, %1 - %11 + 0₺ arasında değişmektedir. Yaptığınız sektöre özel Shopinext size komisyon oranı tanımlamaktadır. Bu durumda en düşük %1 komisyon oranıyla Shopinext kullanabilirsiniz. Bu komisyon oranı yaptığınız işe ve sektöre göre %11 seviyelerine çıkabilmektedir. Shopinext üzerinden kaç para kazanırsanız kaç para komisyon ödersiniz hesaplamak için sitenin üst kısmında bulunan hesaplayıcı kullanabilirsiniz.

Shopinext Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi

Shopinext şirketine ait iletişim numaraları bulunmaktadır. ile iletişime geçmek için 0 (850) 305 77 17 telefon numarasını arayabilirsiniz. Shopinext müşteri hizmetlerine yani çağrı merkezine 0 (850) 305 77 17 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Böylece Shopinext müşteri hizmetlerinde çağrı merkezi departmanında çalışan biri size yardımcı olacaktır.
Shopinext kurucusu / kim kurdu?
Online ödeme sektöründe faaliyet gösteren Shopinext, 1 kişi tarafından kurulmuştur. Kuruluşundaki amaç kobilere, şahıslara sanal pos hizmeti vermektir. Shopinext kurucusu Önder Çelik kişisidir.